Nowy adres strony internetowej i BIP Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie to https://www.gov.pl/web/psmkoscierzyna

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Zdalne warsztaty psychologiczne dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców

Zdalne warsztaty psychologiczne dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców

Szanowni Państwo,

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie zachęca do zapoznania się z ofertą zdalnych warsztatów psychologicznych dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców w roku szkolnym 2021/2022, a także zasadami ich organizacji.  Organizatorem warsztatów jest Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Warsztaty oraz webinary prowadzone są przez zespół poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego CEA w okresie od października 2021 r. do maja 2022 r. za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Realizacja warsztatów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Ministerstwa Edukacji i Nauki, które w bieżącym roku szkolnym wprowadza wśród działań skierowanych dla uczniów, programy mające na celu zintensyfikowanie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla dzieci i młodzieży.

Liczne trudności związane z organizacją nauki i życia zgłaszane przez uczniów, psychologiczne przeciążenia uczniów, trudności adaptacyjne oraz powszechnie diagnozowany spadek kondycji psychofizycznej uczniów są głównymi powodami dla podjęcia systemowych działań warsztatowych dla szerokiej społeczności uczniów szkół artystycznych i rodziców.

 

Zgłoszenia rodziców i uczniów zainteresowanych udziałem w warsztatach on- line dokonuje dyrektor szkoły. Chęć udziału prosimy zgłaszać na e-mail: psmkoscierzyna@gmail.com Po dokonaniu zgłoszenia szkoła prześle link do szkolenia na platformie ClickMeeting.

 

Data dodania: 2021-09-28 16:23:42
Data edycji: 2021-09-28 16:28:05
Ilość wyświetleń: 196

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Dziennik Elektroniczny

Zaloguj się
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej