Nowy adres strony internetowej i BIP Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie to https://www.gov.pl/web/psmkoscierzyna

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

XVIII Kościerskie Zaduszki Jazzowe już za nami!

W dniu 8 listopada 2021 r. w sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyły się XVIII Kościerskie Zaduszki Jazzowe. Podczas koncertu wystąpił zespół  5/6. Grupę tworzą wokaliści  z różnych zakątków Polski ściśle związanych ze sceną Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Zespół stwarza niebywałą atmosferę podczas swoich występów. Każdy przychodzący na koncert dostaje w pakiecie niebanalną harmonię, poczucie radości, refleksji, zadumy, a to wszystko podkreślone jest charyzmą szóstki energicznych wokalistów. Jedna z niewielu polskich grup wokalnych a’capella wykonująca muzykę rozrywkową począwszy od jazzu, rocka, a kończąc na pop’ie. Tegoroczy koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z fragmentami koncertu:

 

 

 

Organizatorem koncertu była Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie. Impreza odbyła się dzięki finansowaniu Urzędu Miasta Kościerzyna, Starostwa Powiatowego w Kościerzynie, Urzędu Gminy Kościerzyna, Rady Rodziców przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Kościerzynie oraz współpracy z Kościerskim Domem Kultury.

 

 

Więcej zdjęć z koncertu można obejrzeć w galerii.

 

Na kolejną edycję Kościerskich Zaduszek Jazzowych zapraszamy za rok!

 

Data dodania: 2021-11-09 14:45:34
Data edycji: 2021-11-10 13:33:32
Ilość wyświetleń: 257

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Dziennik Elektroniczny

Zaloguj się
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej