Nowy adres strony internetowej i BIP Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mazurka Dąbrowskiego w Kościerzynie to https://www.gov.pl/web/psmkoscierzyna

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pożegnania nadszedł czas...

Pożegnania nadszedł czas... W dniu 23 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 4 cyklu 4- letniego oraz VI cyklu 6- letniego. Pożegnania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza, gdy przychodzi pożegnać się po latach spędzonych w murach szkoły. Wspólnie przeżywaliśmy Wasze sukcesy i chwile słabości. Z satysfakcją obserwowaliśmy, jak na naszych oczach dorastaliście, a Wasza postawa stawała  się bardziej dojrzała i odpowiedzialna. Jesteśmy  z Was dumni..  Starajcie się, aby podejmowane wybory były przemyślane i sprzyjały  spełnianiu Waszych oczekiwań i marzeń. Gratulujemy wszystkim pomyślnego zakończenia nauki na etapie szkoły muzycznej I stopnia. Naszą szkołę w roku szkolnym 2021/2022 opuszcza osiemnastu absolwentów. Uroczystość została zakończona koncertem.

 

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że będziecie dobrze wspominać czas spędzony w naszej szkole i z chęcią odwiedzicie swoich nauczycieli i kolegów.  Życzymy Wam wielu pięknych dźwięków, dalszego odkrywania i rozwijania własnego potencjału i samych sukcesów !

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii: https://psmkoscierzyna.pl/pozegnanie-absolwentow-20212022,371,pl

 

Do zobaczenia na koncertach!

Data dodania: 2022-06-24 12:22:18
Data edycji: 2022-06-24 12:41:48
Ilość wyświetleń: 368

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Dziennik Elektroniczny

Zaloguj się
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej